więcej

Wykaz komitetów wyborczych zgłoszonych do rejestracji Komisarzom Wyborczym w Opolu I, II i III

L.p. Organ rejestrujący Znak sprawy Nazwa Skrót nazwy Imiona i nazwisko pełn. wyborczego Imiona i nazwisko pełn. finansowego Siedziba Zasięg Status Data statusu Adres strony WWW
1 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.1.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF CEBULA KWW KRZYSZTOF CEBULA Regina Cebula Zimnice Wielkie gm. Prószków Zarejestrowany 30.01.2024 14:00
2 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.2.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA OPOLE 2050 KWW KO OPOLE 2050 Adam Izaak Busławski Jerzy Henryk Kasperek Opole opolskie Zarejestrowany 31.01.2024 13:25
3 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.3.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SIEMYSŁÓW 2024 KWW SIEMYSŁÓW 2024 Józef Wojtowicz Siemysłów gm. Domaszowice Zarejestrowany 30.01.2024 15:39
4 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.4.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WITKOWSKIEGO KWW TOMASZA WITKOWSKIEGO Zdzisław Roman Kozoświst Skarbimierz-Osiedle gm. Skarbimierz Zarejestrowany 31.01.2024 09:02
5 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.5.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC” KWW DLA KRAPKOWIC Piotr Paweł Wiora Krzysztof Łukasz Kasiura Krapkowice opolskie Zarejestrowany 31.01.2024 09:33
6 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.6.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA KWW NASZA WSPÓLNA GMINA Agnieszka Anna Reichert-Cichoń Ujazd gm. Ujazd Zarejestrowany 31.01.2024 10:52
7 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6042.1.2024 KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO KW PRZYJAZNY SAMORZĄD Jakub Jacek Włodarczyk Renata Danuta Falkowska-Kukla NAMYSŁÓW opolskie Zarejestrowany 31.01.2024 13:19
8 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.8.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA KWW MACIEJA SONIKA Witold Stanisław Rożałowski Magdalena Maria Woźny Krapkowice opolskie Zarejestrowany 31.01.2024 14:13 https://sonik.pl
9 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.7.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DWORNIKA KWW GRZEGORZA DWORNIKA Joanna Magdalena Dwornik Żytniów gm. Rudniki Zarejestrowany 31.01.2024 13:55
10 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.9.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK KWW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK Michał Jan Kukielka Chróścina gm. Dąbrowa Zarejestrowany 01.02.2024 08:06
11 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.10.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DENISA OPIOŁY KWW DENISA OPIOŁY Denis Łukasz Opioła Sylwia Liliana Tomaszewska-Opioła Krapkowice opolskie Zarejestrowany 01.02.2024 09:09
12 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.11.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARTNERSTWO KWW PARTNERSTWO Rafał Krzysztof Osieka Renata Weronika Koch Walce opolskie Zarejestrowany 01.02.2024 09:10
13 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.12.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ KWW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ Bogdan Kulik Ewa Potwora Mokre-Kolonia opolskie Zarejestrowany 01.02.2024 09:35
14 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.13.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA GMINY LEWIN BRZESKI KWW KOALICJA Paweł Robert Chojnacki LEWIN BRZESKI gm. Lewin Brzeski Zarejestrowany 01.02.2024 09:36
15 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.14.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO KWW BOGUSŁAWA GĄSIOROSKIEGO Izydora Małecka Pisarzowice gm. Lubsza Zarejestrowany 01.02.2024 09:49
16 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.16.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH Gabriela Bernadeta Barczyk Karłowice gm. Popielów Zarejestrowany 01.02.2024 10:37
17 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.15.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KLAUDIUSZA BARDOSZ KWW KLAUDIUSZA BARDOSZ Magdalena Maria Bardosz BORKI MAŁE gm. Olesno Zarejestrowany 01.02.2024 15:11
18 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.18.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOBRAWSKIE STOWRZYSZENIE ROZWOJU KWW STOBRAWSKIE STOWARZYSZENIE ROZWOJU Ryszard Tomasz Chodysz Stare Budkowice gm. Murów Zarejestrowany 01.02.2024 11:13
19 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.17.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I GOSPODARNI KWW AKTYWNI I GOSPODARNI Ewelina Więdłocha-Kisiel Mirowszczyzna gm. Rudniki Zarejestrowany 01.02.2024 12:24
20 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.19.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATA NA WÓJTA MONIKI KAMIŃSKIEJ KWW KANDYDATA NA WÓJTA MONIKI KAMIŃSKIEJ Magdalena Oborska Jankowice Wielkie gm. Olszanka Zarejestrowany 01.02.2024 11:35
21 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.20.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MUROWA KWW RAZEM DLA MUROWA Barbara Wróbel Murów gm. Murów Zarejestrowany 01.02.2024 12:10
22 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.21.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD KWW NOWY UJAZD Izabela Barbara Michalska Stary Ujazd gm. Ujazd Zarejestrowany 01.02.2024 13:38
23 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.22.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWESTRA GIDLA KWW SYLWESTRA GIDLA Edyta Beata Szwinge ZDZIESZOWICE gm. Zdzieszowice Zarejestrowany 01.02.2024 14:30
24 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.23.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA KWW JANA WOŹNIAKA Danuta Gorgoń Otmuchów gm. Otmuchów Zarejestrowany 01.02.2024 13:52
25 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.24.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MĄDROŚĆ TOLERANCJA ROZWÓJ STEFAN POŁONECKI KWW MĄDROŚĆ TOLERANCJA ROZWÓJ S.POŁONECKI Jakub Stefan Połonecki Zawada gm. Turawa Zarejestrowany 01.02.2024 14:26
26 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.25.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA WIŚNIEWSKIEGO KWW ARKADIUSZA WIŚNIEWSKIEGO Marcin Witold Sagan Henryka Czesława Wiśniewska OPOLE opolskie Zarejestrowany 01.02.2024 14:19
27 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.26.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA KIELSKA KWW ELŻBIETA KIELSKA Anna Jabłońska Baborów gm. Baborów Zarejestrowany 01.02.2024 14:25
28 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.27.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA KWW KORDIANA KOLBIARZA Marek Rymarz Karina Marzena Hereda Nysa opolskie Zarejestrowany 01.02.2024 14:57
29 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.28.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRZYSIĘŻNEJ-BATOR KWW DOROTY PRZYSIĘŻNEJ-BATOR Marceli Damian Głogiewicz Kietrz gm. Kietrz Zarejestrowany 02.02.2024 07:59
30 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.29.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA SIEMYSŁOWA KWW WSPÓLNIE DLA SIEMYSŁOWA Karolina Anna Białkowska Siemysłów gm. Domaszowice Zarejestrowany 02.02.2024 08:12
31 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.30.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BIAŁA WSPÓLNE DOBRO KWW GMINA BIAŁA WSPÓLNE DOBRO Urszula Maria Wiertelarz Biała gm. Biała Zarejestrowany 02.02.2024 08:23
32 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.31.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA PLICKO KWW EDWARDA PLICKO Sebastian Łukasz Kornaś Marcin Jan Weis Gostomia opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 09:18
33 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.33.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA KWW ZIEMIA KLUCZBORSKA Roman Jerzy Kamiński Anna Czesława Kowalik Kluczbork opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 09:03
34 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.32.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RASZOWA MIKOLASZ KWWRM Anna Maria Mikolasz RASZOWA gm. Leśnica Zarejestrowany 02.02.2024 08:55
35 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6042.2.2024 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ KW TRZB Stanisław Starosta Iwona Anna Krzysztofek Brzeg opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 08:53
36 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.34.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ KWW PRZYJAZNA GMINA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ Dawid Krzysztof Tkacz Ligota Bialska gm. Biała Zarejestrowany 02.02.2024 09:09
37 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.35.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ MARZEC KWW BARTŁOMIEJ MARZEC Anna Teresa Sroczyk Paczków gm. Paczków Zarejestrowany 05.02.2024 08:09
38 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.36.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKI LEDWOLORZ - GIEROK KWW MONIKI LEDWOLORZ - GIEROK Dariusz Józef Lukas Dobrzeń Wielki gm. Dobrzeń Wielki Zarejestrowany 02.02.2024 09:40
39 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.37.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI GRODKOWSKIEJ KWW POROZUMIENIE ZIEMI GRODKOWSKIEJ Aleksandra Beata Gajewska-Bartkowicz Starowice Dolne gm. Grodków Zarejestrowany 02.02.2024 10:57
40 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.38.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLISKO LUDZI KWW BLISKO LUDZI Anna Justyna Ligocka KRZYŻOWICE gm. Olszanka Zarejestrowany 02.02.2024 11:04
41 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.39.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GRABOWIECKIEGO KWW KRZYSZTOFA GRABOWIECKIEGO Krzysztof Józef Grabowiecki Krystyna Elżbieta Grabowiecka Brzeg opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 11:35
42 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.40.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS NASZE DZIAŁANIE KWW TWÓJ GŁOS NASZE DZIAŁANIE Alicja Coppin Skarbiszowice gm. Tułowice Zarejestrowany 02.02.2024 14:34
43 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.41.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA HARCIARKA KWW TOMASZA HARCIARKA Aleksandra Barbara Świtała-Harciarek Olesno gm. Olesno Zarejestrowany 02.02.2024 11:29
44 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.42.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STAWIARSKI BARTŁOMIEJ - AKTYWNY SAMORZĄD KWW STAWIARSKI BARTŁOMIEJ-AKTYWNY SAMORZĄD Bartłomiej Eugeniusz Stawiarski Agnieszka Marta Kwietniewska Namysłów opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 11:47
45 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.44.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA KOSTRZEWY KWW BARTŁOMIEJA KOSTRZEWY Jerzy Leskowicz NIEMODLIN gm. Niemodlin Zarejestrowany 02.02.2024 11:44
46 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.43.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OZIMKA KWW RAZEM DLA OZIMKA Laura Melania Wieszołek Szczedrzyk gm. Ozimek Zarejestrowany 02.02.2024 11:40
47 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.47.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO KWW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO Jacek Walenty Potwora Stanisław Ciapa Mokre opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 12:42
48 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.48.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET GŁUBCZYC KWW OKOG Marcin Paweł Grabuńczyk Marta Wiciak Głubczyce opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 12:35
49 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.49.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW 7 SOŁECTW KWW 7 SOŁECTW Iwona Ewa Sobczyk-Soja GĄSIOROWICE gm. Jemielnica Zarejestrowany 02.02.2024 12:41
50 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6042.3.2024 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO KW STOWARZYSZENIE POKÓJ OPP Aleksandra Kołodziejczyk Aleksandra Katarzyna Golik Zieleniec opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 14:05
51 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.50.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA GMINA KWW LEPSZA GMINA Joanna Agnieszka Pawlik KAMIENNIK gm. Kamiennik Zarejestrowany 02.02.2024 13:42
52 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.51.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA OCIEPY - SILNY REGION KWW MARCINA OCIEPY - SILNY REGION Krzysztof Dawid Tokarski Łukasz Mateusz Kołtowski Wołczyn opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 13:58
53 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6042.4.2024 KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006 KW WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006 Andrzej Krzysztof Galla Joanna Julia Kuchczyńska Namysłów opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 13:55
54 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.53.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GŁUBCZYC KWW RAZEM DLA GŁUBCZYC Mariusz Józef Mróz Artur Wiktor Kłapetek Głubczyce opolskie Zarejestrowany 02.02.2024 14:58
55 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.54.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA LECHA KWW ARKADIUSZA LECHA Jakub Paweł Gnyszka Ozimek gm. Ozimek Zarejestrowany 05.02.2024 08:08
56 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.45.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY IRENY MARSZAŁEK KWW NIEZALEŻNY IRENY MARSZAŁEK Ewelina Barbara Konieczna Bukowie gm. Wilków Zarejestrowany 05.02.2024 08:02
57 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.55.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS BRZEG - GRZEGORZ CHRZANOWSKI KWW ŁĄCZY NAS BRZEG - GRZEGORZ CHRZANOWSKI Grzegorz Tomasz Chrzanowski Marcin Paweł Łosiowski Brzeg opolskie Zarejestrowany 05.02.2024 08:19
58 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.46.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR NOGA KWW ARTUR NOGA Artur Roman Noga Wilków gm. Wilków Zarejestrowany 05.02.2024 08:03
59 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.56.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA KOZACZEK KWW MARIUSZA KOZACZEK Teresa Kozaczek Lubrza gm. Lubrza Zarejestrowany 05.02.2024 08:32
60 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.52.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY GŁOGÓWEK KWW POROZUMIENIE DLA GMINY GŁOGÓWEK Maria Elżbieta Bujak WRÓBLIN gm. Głogówek Zarejestrowany 05.02.2024 08:34
61 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.57.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNA GMINA KWW WOLNA GMINA Daniel Kamil Taratuta Łambinowice gm. Łambinowice Zarejestrowany 05.02.2024 08:49
62 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.58.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR SZAFRAŃSKI KWW PIOTR SZAFRAŃSKI Alicja Bobowska Popielów gm. Popielów Zarejestrowany 05.02.2024 09:00
63 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.59.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ MRÓZ KWW T.MRÓZ Ewa Marzena Grochowska-Budnik Niemodlin gm. Niemodlin Zarejestrowany 05.02.2024 09:01
64 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.60.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KOŚCIUKA KWW LESZKA KOŚCIUKA Jolanta Barbara Kościuk Otmuchów gm. Otmuchów Zarejestrowany 05.02.2024 09:24
65 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.61.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA BONK KWW JANA BONK Beata Jadwiga Bonk Wachów gm. Olesno Zarejestrowany 05.02.2024 09:31
66 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.62.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GODZISZEWSKIEGO KWW PG Elżbieta Ewa Dutkiewicz Byczyna gm. Byczyna Zarejestrowany 05.02.2024 09:39
67 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.63.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA NOWAKOWSKIEGO KWW DAMIANA NOWAKOWSKIEGO Kamil Piotr Burski OTMUCHÓW gm. Otmuchów Zarejestrowany 05.02.2024 09:41
68 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.64.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RENATA ŁANKOWSKA KWW RENATA ŁANKOWSKA Nikola Teresa Kubiesa Włodary gm. Korfantów Zarejestrowany 05.02.2024 09:59
69 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.65.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ KWW NOWY DOBRODZIEŃ Katarzyna Jadwiga Tul Malichów gm. Dobrodzień Zarejestrowany 05.02.2024 10:04
70 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.67.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAKT SAMORZĄDOWY TOMASZA DŁUBAKA KWW PAKT SAMORZĄDOWY TOMASZA DŁUBAKA Gabriel Marek Gajęcki Namysłów gm. Domaszowice Zarejestrowany 05.02.2024 10:42
71 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.66.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA PATRYSA KWW JACKA PATRYSA Michał Mateusz Korzeniowski Tułowice gm. Tułowice Zarejestrowany 05.02.2024 10:37
72 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.68.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZI KULTURY I SPORTU KWW LUDZI KULTURY I SPORTU Agata Nowak Branice gm. Branice Zarejestrowany 05.02.2024 11:01
73 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.70.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KOLASY KWW DARIUSZA KOLASY Natalia Katarzyna Gaweł Gościce gm. Paczków Zarejestrowany 05.02.2024 11:17
74 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.69.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ KWW ANETY RABCZEWSKIEJ Grzegorz Tomasz Rabczewski POGORZELA gm. Olszanka Zarejestrowany 05.02.2024 11:13
75 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.71.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RYTLA - ZRÓBMY TO KWW MICHAŁA RYTLA - ZRÓBMY TO Zygmunt Pruski Zawadzkie gm. Zawadzkie Zarejestrowany 05.02.2024 11:53
76 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.72.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA JACEK OCHĘDZAN INICJATYWA LOKALNA KWW KONFEDERACJA OCHĘDZAN INICJATYWA LOKALNA Patryk Mateusz Grenda Michał Kazimierz Ochędzan Biestrzykowice opolskie Zarejestrowany 05.02.2024 11:40
77 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6042.5.2024 KOMITET WYBORCZY  „POZYTYWNI” - KLUB MYŚLI SPOŁECZNEJ INICJATYWY KW POZYTYWNI Krzysztof Jacek Kliś Tomasz Połosak NYSA opolskie Zarejestrowany 05.02.2024 12:03
78 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.73.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRYKA BLANI KWW PATRYKA BLANI Agnieszka Julia Bekiesz Obrowiec gm. Gogolin Zarejestrowany 05.02.2024 11:50
79 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.74.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MAŁA OJCZYZNA KWW - MAŁA OJCZYZNA Irena Paluch Milice gm. Pawłowiczki Zarejestrowany 05.02.2024 12:42
80 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.75.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNOŚĆ KWW NIEZALEŻNOŚĆ Jolanta Maria Siemska KROŚNICA gm. Izbicko Zarejestrowany 05.02.2024 12:37
81 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.77.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ W LUDZIACH KWW PRZYSZŁOŚĆ W LUDZIACH Krzysztof Marcin Kasiuba Kopanie gm. Skarbimierz Zarejestrowany 05.02.2024 12:31
82 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.76.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY KWW WSPÓLNE DOBRO GMINY Wojciech Piotr Treffon Ostrożnica gm. Pawłowiczki Zarejestrowany 05.02.2024 12:36
83 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.78.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY KWW ŚLĄSCY SAMORZĄDOWCY Łukasz Stefan Jastrzembski Andrzej Paweł Klama Leśnica opolskie Zarejestrowany 05.02.2024 13:47 http://slascysamorzadowcy.pl
84 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.79.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ KWW ZIEMIA OLESKA Piotr Stanisław Antkowiak Damian Grzegorz Szirch Olesno opolskie Zarejestrowany 05.02.2024 13:07
85 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.80.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA KWW SABINY NOWOSIELSKIEJ-KOALICJA OBYWATELSKA Artur Grzegorz Maruszczak Aleksandra Kodź Kędzierzyn - Koźle opolskie Zarejestrowany 05.02.2024 13:22
86 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.81.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ZAZULI - KOBIECA ENERGIA KWW ANNY ZAZULI-KOBIECA ENERGIA Roman Tomasz Zazula Chróścina gm. Lewin Brzeski Zarejestrowany 05.02.2024 13:28
87 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.82.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŚCIĘCIN KWW GOŚCIĘCIN Marta Sylwia Wielgan Gościęcin gm. Pawłowiczki Zarejestrowany 05.02.2024 13:50
88 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.83.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRADYCJA ROZWÓJ NOWOCZESNOŚĆ KWW TRADYCJA ROZWÓJ NOWOCZESNOŚĆ Andrzej Stadnik Ireneusz Czuluk NYSA opolskie Zarejestrowany 05.02.2024 14:18
89 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.84.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO-WSPÓLNA GMINA KWW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO-WSPÓLNA GMINA Dorota Marianna Domańska Dalachów gm. Rudniki Zarejestrowany 05.02.2024 14:33
90 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.86.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW DUDA SILNA WIEŚ KWW ZBIGNIEW DUDA SILNA WIEŚ Radosław Wilk Karchów gm. Pawłowiczki Zarejestrowany 05.02.2024 14:45
91 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.85.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY KUZDROWSKIEJ KWWEK Andrzej Łukasz Kuzdrowski Tułowice gm. Tułowice Zarejestrowany 05.02.2024 14:37
92 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.87.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ KWW WSI OPOLSKIEJ Patryk Daniel Gagat WĘDRYNIA gm. Lasowice Wielkie Zarejestrowany 05.02.2024 14:57
93 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.88.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAWID KOCHANEK KWW DAWID KOCHANEK Mateusz Paweł Kochanek Złotniki gm. Prószków Zarejestrowany 05.02.2024 15:11
94 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.89.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KOTWICY KWW PAWŁA KOTWICY Joanna Maria Kotwica Niemodlin gm. Niemodlin Zarejestrowany 05.02.2024 15:26
95 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.90.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MUTZA KWW KRZYSZTOFA MUTZA Szymon Józef Przybyłko DOBRZEŃ WIELKI gm. Tarnów Opolski Zarejestrowany 05.02.2024 15:28
96 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.91.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA KWW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA Urszula Kosińska-Bardon Tułowice gm. Tułowice Zarejestrowany 06.02.2024 08:36
97 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.92.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE SPRAWY KWW WSPÓLNE SPRAWY Andrzej Józef Piotrowicz Prądy gm. Dąbrowa Zarejestrowany 06.02.2024 08:36
98 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.94.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUBNIANACH KWW OSP ŁUBNIANY Mariusz Antoni Szeląg Łubniany gm. Łubniany Zarejestrowany 06.02.2024 08:41
99 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.95.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRYCJA ŁASKAWSKA-KUPILAS KWW PATRYCJA ŁASKAWSKA-KUPILAS Kornelia Maria Kupilas Ładza gm. Pokój Zarejestrowany 06.02.2024 08:51
100 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.93.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWIJAMY GMINĘ ŁUBNIANY KWW ROZWIJAMY GMINĘ ŁUBNIANY Tomasz Siniew Biadacz gm. Łubniany Zarejestrowany 06.02.2024 08:41
101 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.96.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY JARYSZÓW KWW NOWY JARYSZÓW Natalia Teresa Heide Jaryszów gm. Ujazd Zarejestrowany 06.02.2024 08:58
102 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.97.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOLANTA KRUK - CZAS NA DOBRY SAMORZĄD KWW JOLANTA KRUK - CZAS NA DOBRY SAMORZĄD Jerzy Wojciech Pałaszewski Głogówek gm. Głogówek Zarejestrowany 06.02.2024 09:14
103 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.98.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK KWW BARBARY DYBCZAK Piotr Robert Sendra Sidzina gm. Skoroszyce Zarejestrowany 06.02.2024 09:23
104 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.101.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! DLA ZIEMI PRUDNICKIEJ KWW TAK! DLA ZIEMI PRUDNICKIEJ Tomasz Kamil Wójtowicz Anna Maria Mięczakowska ŁĄKA PRUDNICKA opolskie Zarejestrowany 06.02.2024 09:54
105 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.99.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI KWWN Janina Pająk Biechów gm. Pakosławice Zarejestrowany 06.02.2024 09:48
106 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.100.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POZYTYWNE ZMIANY MICHAŁ MAREK KWW POZYTYWNE ZMIANY Angelika Teresa Marek Michałowice gm. Lubsza Zarejestrowany 06.02.2024 09:44
107 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.102.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA PIETRUSZKI KWW MARKA PIETRUSZKI Justyna Maria Pietruszka Smolarnia gm. Strzeleczki Zarejestrowany 06.02.2024 10:07
108 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.103.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE GMINY KOMPRACHCICE KWW OGK Józef Stelmach Komprachcice gm. Komprachcice Zarejestrowany 06.02.2024 10:21
109 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.104.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI TURAWSKIEJ KWW ZIEMI TURAWSKIEJ Andrzej Józef Skrzipczyk Osowiec gm. Turawa Zarejestrowany 06.02.2024 10:30
110 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.105.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA RADA KWW DOBRA RADA Tymoteusz Andrzej Jaroń Reńska Wieś gm. Pakosławice Zarejestrowany 06.02.2024 10:32
111 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.107.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DIALOG Grzegorz Henryk Hanusek Księże Pole gm. Baborów Zarejestrowany 06.02.2024 10:54
112 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.106.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAW KANARSKI KWW PRZEMYSŁAW KANARSKI Adriana Katarzyna Kołek-Jaromin Sławomir Tomasz Hulka Głuchołazy opolskie Zarejestrowany 06.02.2024 10:51
113 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.108.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOMINIK PIKOS WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ KWW DOMINIK PIKOS WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ Adrian Brandt Zawada gm. Turawa Zarejestrowany 06.02.2024 10:44
114 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.111.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD KWW ELŻBIETA SŁODKOWSKA AKTYWNY SAMORZĄD Grzegorz Słodkowski Maria Magdalena Ziomko Głubczyce opolskie Zarejestrowany 06.02.2024 11:26
115 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.109.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KLAUDIUSZA MAŁEK KWW KLAUDIUSZA MAŁEK Aldona Sylwia Małek SOWCZYCE gm. Olesno Zarejestrowany 06.02.2024 11:06
116 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.110.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA KWW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA Adam Grzegorz Kowalczyk Bierawa gm. Bierawa Zarejestrowany 06.02.2024 11:01
117 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.112.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE NIEZDROWICE KWW NASZE NIEZDROWICE Małgorzata Agata Lochmajer Niezdrowice gm. Ujazd Zarejestrowany 06.02.2024 13:04
118 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.114.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA RADOSZA KWW DARIUSZA RADOSZA Łukasz Dariusz Radosz Byczyna gm. Byczyna Zarejestrowany 06.02.2024 11:18
119 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.113.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA SUSŁO KWW ZBIGNIEWA SUSŁO Małgorzata Maria Susło Chudoba gm. Byczyna Zarejestrowany 06.02.2024 11:21
120 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.115.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU PRUDNICKIEGO KWW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE Witold Tomasz Rygorowicz Zbigniew Roman Szóstka Prudnik opolskie Zarejestrowany 06.02.2024 12:02
121 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.116.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ZAWIŚLAKA - POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE KWW GRZEGORZA ZAWIŚLAKA - PS Sylwia Dorota Mikołajów Ewelina Zawiślak CZYŻOWICE opolskie Zarejestrowany 06.02.2024 11:53
122 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.117.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOBUSY, DOŚĆ PODATKU ZA LISWARTĘ KWW AUTOBUSY, DOŚĆ PODATKU ZA LISWARTĘ Barbara Ewa Zelmati-Najgebauer Bodzanowice gm. Olesno Zarejestrowany 06.02.2024 12:11
123 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.118.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA PERSPEKTYWA KWW NOWA PERSPEKTYWA Barbara Katarzyna Browarska Łambinowice gm. Łambinowice Zarejestrowany 06.02.2024 12:16
124 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.119.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI KARLAK-BARTKOWSKIEJ „NOWA ENERGIA DLA GMINY” KWW NOWA ENERGIA DLA GMINY Waldemar Bartkowski Szyszków gm. Praszka Zarejestrowany 06.02.2024 12:28
125 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.120.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY AMBROŻY KWW MAŁGORZATY AMBROŻY Agnieszka Wachowska Zdzieszowice gm. Zdzieszowice Zarejestrowany 06.02.2024 12:41
126 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.121.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ''WOJCIECH'' BRANICE KWW ''WOJCIECH'' BRANICE Czesław Zbigniew Sokołowski Kinga Katarzyna Pal Branice opolskie Zarejestrowany 06.02.2024 14:22
127 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.122.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OOL-NASZE OLESKIE KWW OOL-NASZE OLESKIE Anna Maria Gręda-Pankosz Olesno gm. Olesno Zarejestrowany 06.02.2024 14:39
128 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.123.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JANOCHA KWW JOANNY JANOCHA Robert Sławomir Janocha ŻŁOBIZNA gm. Skarbimierz Zarejestrowany 06.02.2024 14:36
129 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6042.6.2024 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „FORUM SAMORZĄDOWE 2002” KW STOWARZYSZENIE FORUM SAMORZĄDOWE 2002 Piotr Paweł Bobak Romualda Lilianna Kubik Nysa opolskie Zarejestrowany 06.02.2024 14:44
130 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.124.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJA KWW MARKA KOŁODZIEJA Monika Izabela Kołodziej Łukowice Brzeskie gm. Skarbimierz Zarejestrowany 07.02.2024 08:35
131 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.125.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY PRASZKA KWW WSPÓLNIE DLA GMINY PRASZKA Katarzyna Jadwiga Grygiel Skotnica gm. Praszka Zarejestrowany 07.02.2024 08:40
132 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.126.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONARDA PIETRUSZKI KWW LEONARDA PIETRUSZKI Anna Marta Dydzik Polska Nowa Wieś gm. Komprachcice Zarejestrowany 07.02.2024 08:46
133 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6042.7.2024 KOMITET WYBORCZY LOKALNY RUCH SPOŁECZNY KW LOKALNY RUCH SPOŁECZNY Marta Zięba Emilia Anna Pyka MACIEJOWICE opolskie Zarejestrowany 07.02.2024 09:12
134 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.127.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI KWW AKTYWNY POWIAT GŁUBCZYCKI Piotr Bogdan Soczyński Dariusz Walerian Jakubowski Głubczyce opolskie Zarejestrowany 07.02.2024 09:44
135 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.128.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA KWW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA Adam Józef Jakubowski Katarzyna Soczyńska Grobniki opolskie Zarejestrowany 07.02.2024 09:55
136 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.129.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - W JEDNOŚCI SOŁECTW - SIŁA KWW - W JEDNOŚCI SOŁECTW - SIŁA Andrzej Beśka Oldrzyszowice gm. Lewin Brzeski Zarejestrowany 07.02.2024 10:06
137 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.130.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA BEZUSZKO KWW ŁUKASZA BEZUSZKO Karolina Weronika Bezuszko LUBSZA gm. Lubsza Zarejestrowany 07.02.2024 10:13
138 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.132.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TAK! DLA GMINY GŁUCHOŁAZY KWW TAK! DLA GMINY GŁUCHOŁAZY Artur Rafał Kamiński Aleksander Tadeusz Prus Nowy Świętów opolskie Zarejestrowany 07.02.2024 10:43
139 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.131.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA STALIŚ KWW RAFAŁA STALIŚ Tomasz Ryszard Lichwa Prusinowice gm. Pakosławice Zarejestrowany 07.02.2024 10:48
140 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.133.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FABIANA RUSS KWW FABIANA RUSS Paulina Jadwiga Russ Gródczany gm. Branice Zarejestrowany 07.02.2024 10:52
141 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.134.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA SPRAWA” KWW „WSPÓLNA SPRAWA” Renata Rosicka Łambinowice gm. Łambinowice Zarejestrowany 07.02.2024 11:08
142 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.136.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KRYSTOSEK - KANDYDAT NA WÓJTA KWW TOMASZ KRYSTOSEK - KANDYDAT NA WÓJTA Ewa Zofia Juszczak Kopalina gm. Pokój Zarejestrowany 07.02.2024 11:23
143 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.135.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA GMINY LEWIN BRZESKI KWW MŁODZI DLA GMINY LEWIN BRZESKI Jerzy Kochler LEWIN BRZESKI gm. Lewin Brzeski Zarejestrowany 07.02.2024 11:27
144 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.137.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK KWW RAZEM DLA GMINY KAMIENNIK Jakub Mateusz Morawski Lipniki gm. Kamiennik Zarejestrowany 07.02.2024 11:47
145 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.138.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA KWW NASZA GMINA PRASZKA Jadwiga Łazik Praszka gm. Praszka Zarejestrowany 07.02.2024 12:15
146 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.139.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIAN DRABIK-TWÓJ DOBRY WYBÓR KWW DAMIAN DRABIK TWÓJ DOBRY WYBÓR Piotr Hanusiak Dytmarów gm. Lubrza Zarejestrowany 07.02.2024 12:18
147 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.140.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OGRODÓW DZIAŁKOWYCH W NYSIE KWW OGRODÓW DZIAŁKOWYCH W NYSIE Grzegorz Antoni Szychowski Przemysław Jerzy Szychowski Nysa opolskie Zarejestrowany 07.02.2024 12:21
148 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.141.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - LEPSZA GMINA KWW - LEPSZA GMINA Damian Moskal Lubrza gm. Lubrza Zarejestrowany 07.02.2024 12:27
149 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.142.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW  RUDOLFA URBANA KWW RUDOLFA URBANA Łukasz Mateusz Kuczyński Nakło gm. Tarnów Opolski Zarejestrowany 07.02.2024 12:55
150 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.143.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDMIŁY FONFARA KWW LUDMIŁY FONFARA Joachim Tomasz Ptok Zwóz gm. Dobrodzień Zarejestrowany 07.02.2024 13:01
151 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.144.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA ZARĘBY KWW ZBIGNIEWA ZARĘBY Albin Józef Klimonda Otmuchów gm. Otmuchów Zarejestrowany 07.02.2024 13:27
152 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.145.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRYCJI TRACZ KWW PATRYCJI TRACZ Kamil Wilk Dalachów gm. Rudniki Zarejestrowany 07.02.2024 14:37
153 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.147.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GMINY KWW GŁOS GMINY Andrzej Piotr Kędra Żłobizna gm. Skarbimierz Zarejestrowany 07.02.2024 14:43
154 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.146.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ KWW POSTĘP I ROZWÓJ Irena Pulit Lipki gm. Skarbimierz Zarejestrowany 07.02.2024 14:44
155 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.148.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORII RANDAK KWW WIKTORII RANDAK Piotr Wolny Dalachów gm. Rudniki Zarejestrowany 07.02.2024 14:53
156 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.149.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA KOTA KWW MATEUSZA KOTA Elżbieta Dorota Kot Janinów gm. Rudniki Zarejestrowany 07.02.2024 15:03
157 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.150.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA KUPCZAKA KWWJKUPCZAKA Beata Anna Stadnik Prószków gm. Prószków Zarejestrowany 07.02.2024 15:10
158 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.153.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO KWW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO Marian Adam Bilski Praszka gm. Praszka Zarejestrowany 08.02.2024 09:10
159 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.151.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA TOMASZCZYKA KWW MACIEJA TOMASZCZYKA Halina Małgorzata Kalis Byczyna gm. Byczyna Zarejestrowany 08.02.2024 08:46
160 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.152.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWÓJ WYBÓR JEMIELNICA KWW TGTW JEMIELNICA Krzysztof Jacek Tacica Jemielnica gm. Jemielnica Zarejestrowany 08.02.2024 09:25
161 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.154.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA JAREMKO KWW LESZKA JAREMKO Bartłomiej Jaremko Ozimek gm. Ozimek Zarejestrowany 08.02.2024 09:10
162 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.155.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SZYMKOWICZA KWW PAWŁA SZYMKOWICZA Paweł Andrzej Szymkowicz Jadwiga Urszula Pasik Głuchołazy opolskie Zarejestrowany 12.02.2024 14:42
163 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.157.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA DŁUGOMIŁOWIC KWW AKTYWNI DLA DŁUGOMIŁOWIC Beata Elżbieta Niewiesz Długomiłowice gm. Reńska Wieś Zarejestrowany 08.02.2024 10:01
164 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.156.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY SZOPRUN KWW JUSTYNY SZOPRUN Mariusz Janusz Szoprun Ligota Oleska gm. Radłów Zarejestrowany 08.02.2024 10:01
165 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.158.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA DAMIAN MACHETA KWW PRZYJAZNA GMINA DAMIAN MACHETA Wojciech Michał Osadczuk Tarnów Grodkowski gm. Grodków Zarejestrowany 08.02.2024 10:00
166 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.160.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŁAZISKA KWW NASZE ŁAZISKA Mateusz Józef Kusidło Łaziska gm. Jemielnica Zarejestrowany 08.02.2024 10:14
167 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.159.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ I RADY SOŁECKIEJ WSI LUBOSZYCE KWW OSP I RADY SOŁECKIEJ WSI LUBOSZYCE Iwona Ewa Król Luboszyce gm. Łubniany Zarejestrowany 08.02.2024 10:10
168 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.161.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGATA TRUSZ KWW AGATA TRUSZ Urszula Gertruda Widera Ujazd gm. Ujazd Zarejestrowany 08.02.2024 12:52
169 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.162.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW URSZULA MAŚLANKA KWW URSZULA MAŚLANKA Stanisław Maślanka Gryżów gm. Korfantów Zarejestrowany 08.02.2024 10:15
170 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.163.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA OPOLSKIE KWW TRZECIA DROGA OPOLSKIE Michał Stanisław Waluś Katarzyna Waluś Biestrzynnik opolskie Zarejestrowany 08.02.2024 10:46
171 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.164.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA KWW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA Kamila Maria Tetłak Kamienica gm. Paczków Zarejestrowany 08.02.2024 10:28
172 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.166.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE OPOLE KWW NOWE OPOLE Bartosz Jan Raniowski Jolanta Mariola Pałosz Opole opolskie Zarejestrowany 08.02.2024 10:57
173 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.165.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZECIA DROGA ZIEMIA NAMYSŁOWSKA KWW TRZECIA DROGA ZN Sławomir Hinborch Weronika Maria Mieszała Polkowskie opolskie Zarejestrowany 08.02.2024 10:48
174 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.167.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI HURNIK KWW AGNIESZKI HURNIK Ruta Elżbieta Kardas Dobrodzień gm. Dobrodzień Zarejestrowany 08.02.2024 11:08
175 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.171.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM KWW DZIAŁAJMY RAZEM Aleksandra Ewa Cegielska Ligota Czamborowa gm. Izbicko Zarejestrowany 08.02.2024 11:29
176 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.168.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIĘCEJ DLA WSI KWW WIĘCEJ DLA WSI Karolina Okraszewska Lipniki gm. Kamiennik Zarejestrowany 08.02.2024 11:16
177 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.169.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGION KLUCZBORSKI KWW REGION KLUCZBORSKI Dariusz Ryszard Mazurczak Leszek Sperczyński Borkowice opolskie Zarejestrowany 08.02.2024 11:38
178 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.170.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE KWW KOALICJA 15PAŹDZIERNIKA-DZIAŁAMY LOKALNIE Edward Tadeusz Gondecki Maria Musiewicz Pawłowice opolskie Zarejestrowany 08.02.2024 12:29
179 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.173.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO KWW LIGA POWIATU NYSKIEGO Jacek Krzysztof Chwalenia Małgorzata Stanisława Bagińska Nysa opolskie Zarejestrowany 08.02.2024 12:16
180 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.172.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CELINY LICHNOWSKIEJ - ŁĄCZY NAS NYSA KWW CELINY LICHNOWSKIEJ Piotr Radosław Wojtasik Wiesław Grzegorz Wójtowicz Nysa opolskie Zarejestrowany 08.02.2024 12:50
181 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.174.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA STACHOWSKIEGO KWW MARIUSZA STACHOWSKIEGO Marcin Henryk Bula Zawadzkie gm. Zawadzkie Zarejestrowany 08.02.2024 12:08
182 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.175.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR PIECHACZEK KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTUR PIECHACZEK Krystyna Helena Piechaczek Chrząszczyce gm. Prószków Zarejestrowany 08.02.2024 12:14
183 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.176.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BRZEZINKI, SKAŁĄGI, ROŻNÓW KWW BSR Ewelina Małgorzata Śliwka Brzezinki gm. Wołczyn Zarejestrowany 08.02.2024 13:14
184 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.177.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KOTARSKIEGO „WSPÓŁPRACA” KWW WSPÓŁPRACA Przemysław Jacek Stelmach Gorzów Śląski gm. Gorzów Śląski Zarejestrowany 08.02.2024 12:42
185 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.180.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY TRACZ KWW KATARZYNY TRACZ Bożena Agnieszka Wengel Radłów gm. Radłów Zarejestrowany 08.02.2024 12:53
186 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.178.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI KWW ARTURA ROLKI Alicja Ewa Barabasz Paczków gm. Paczków Zarejestrowany 08.02.2024 12:48
187 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.179.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNY JAKUB KALARUS KWW BEZPARTYJNY JAKUB KALARUS Grzegorz Aleksander Wojtas Gręboszów gm. Domaszowice Zarejestrowany 08.02.2024 12:57
188 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.181.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA KWW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA Alicja Elżbieta Wypych Krzywiczyny gm. Wołczyn Zarejestrowany 08.02.2024 13:12
189 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.182.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GILBERT KANDZIORA KWW GILBERT KANDZIORA Anna Janeczko Maciowakrze gm. Pawłowiczki Zarejestrowany 08.02.2024 13:32
190 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.183.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY LUBSZA KWW RAZEM DLA GMINY LUBSZA Magdalena Anna Nowak Lubsza gm. Lubsza Zarejestrowany 08.02.2024 13:35
191 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP.6043.184.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KWW RAZEM DLA GMINY Julia Maria Łątka Wołczyn gm. Wołczyn Zarejestrowany 08.02.2024 13:53
192 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP.6043.185.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLATFORMA PL2050 LUDOWCY LEWICA POWIATU PRUDNICKIEGO KWW PLATFORMA PL2050 LUDOWCY LEWICA P.PRUDNIK Radosław Mieczysław Roszkowski Barbara Agnieszka Adamczuk Prudnik opolskie Zarejestrowany 08.02.2024 14:03
193 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP.6043.186.2024 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA POTASA <