Wykaz komitetów wyborczych zarejestrowanych na obszarze województwa opolskiego
L.p. Organ rejestrujący Sygnatura Nazwa Skrót nazwy Imiona i nazwisko pełn. wyborczego Imiona i nazwisko pełn. finansowego Siedziba Zasięg Status Data statusu Adres strony WWW
1 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-1/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA WIŚNIEWSKIEGO KWW ARKADIUSZA WIŚNIEWSKIEGO Sebastian Czesław Paroń Natalia Zeżuła Opole opolskie Zarejestrowany 16.08.2018 14:29
2 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-2/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD KWW NASZ SAMORZĄD Helena Dorota Wojtasik Lucyna Nosko Tułowice opolskie Zarejestrowany 16.08.2018 11:07
3 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-3/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY GŁOGÓWEK KWW POROZUMIENIE DLA GMINY GŁOGÓWEK Marek Joachim Bujak Wróblin gm. Głogówek Zarejestrowany 16.08.2018 08:59
4 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-4/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GABRIELI JOŚKO KWW GABRIELI JOŚKO Leszek Konrad Stefański Tarnów Opolski gm. Tarnów Opolski Zarejestrowany 16.08.2018 11:45
5 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-5/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PSZYLEPEK" KWW PSZYLEPEK Daniel Cyryl Możwiłło Radawie gm. Zębowice Zarejestrowany 16.08.2018 11:29
6 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-6/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA KWW MACIEJA SONIKA Witold Stanisław Rożałowski Mirella Sabina Kotzot Krapkowice opolskie Zarejestrowany 16.08.2018 14:08 https://www.komitetsonika.pl
7 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-7/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO KWW WSPÓLNE DOBRO Anna Urszula Stawiarska Popielów gm. Popielów Zarejestrowany 17.08.2018 08:41
8 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-8/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA DLA GMINY LEWIN BRZESKI KWW KOALICJA Paweł Robert Chojnacki Lewin Brzeski gm. Lewin Brzeski Zarejestrowany 17.08.2018 09:05
9 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-9/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA WISIORKA KWW ROBERTA WISIORKA Jan Jurek Wisiorek Otmuchów gm. Otmuchów Zarejestrowany 17.08.2018 10:35
10 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6042-1/18 KOMITET WYBORCZY RAZEM DLA OPOLA KW RAZEM DLA OPOLA Justyna Helena Soppa Szczepan Wojdyła Opole opolskie Zarejestrowany 17.08.2018 14:11
11 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-10/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA KRAPKOWIC” KWW DLA KRAPKOWIC Piotr Paweł Wiora Anna Maria Kasiura Krapkowice opolskie Zarejestrowany 17.08.2018 12:45
12 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-11/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA GAMBCA KWW MARCINA GAMBCA Tomasz Henryk Fronia Adela Gambiec Opole opolskie Zarejestrowany 20.08.2018 12:26 https://www.kwwgambca.pl
13 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-12/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MUTZA KWW KRZYSZTOFA MUTZA Aneta Maria Gierłach Opole gm. Tarnów Opolski Zarejestrowany 17.08.2018 13:13
14 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-13/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA KLUCZBORSKA KWW ZIEMIA KLUCZBORSKA Roman Jerzy Kamiński Anna Czesława Kowalik Kluczbork opolskie Zarejestrowany 17.08.2018 13:52 https://www.ziemiakluczborska.pl
15 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-14/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LILIANA CZART KWW LILIANA CZART Bogdan Jacek Czart Niemodlin gm. Niemodlin Zarejestrowany 17.08.2018 14:16
16 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-15/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF CEBULA KWW KRZYSZTOF CEBULA Regina Cebula Zimnice Wielkie gm. Prószków Zarejestrowany 20.08.2018 08:38
17 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-16/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW KWW - KONTYNUACJA ROZWOJU GMINY POPIELÓW Artur Wilpert Stare Siołkowice gm. Popielów Zarejestrowany 20.08.2018 09:40
18 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-17/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA KWW NASZA ZIEMIA Tadeusz Płonka Dorota Ewa Pietruszyńska Prudnik opolskie Zarejestrowany 20.08.2018 11:15
19 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-18/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA KAMIENNIK KWW GMINA KAMIENNIK Lidia Helmin-Małek Szklary gm. Kamiennik Zarejestrowany 20.08.2018 11:20
20 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-19/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKI KOMITET GŁUBCZYC KWW OKOG Michał Zbigniew Dobrowolski Stanisław Lech Szczerbak Grobniki opolskie Zarejestrowany 20.08.2018 11:03
21 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-20/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MURÓW KWW NASZA GMINA MURÓW Beata Wioletta Hombek Murów gm. Murów Zarejestrowany 20.08.2018 12:10
22 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-21/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA KWW CEZAREGO ZAJĄCA Adam Pustelnik Bąkowice gm. Świerczów Zarejestrowany 20.08.2018 10:54
23 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-22/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO KWW ADAMA RACZYŃSKIEGO Agata Balińska Reńska Wieś gm. Pakosławice Zarejestrowany 20.08.2018 11:19
24 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-23/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYBILLA STELMACH KWW SYBILLA STELMACH Jolanta Maria Kaczmarek Stare Siołkowice gm. Popielów Zarejestrowany 20.08.2018 12:38
25 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-24/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SABINY NOWOSIELSKIEJ - KOALICJA OBYWATELSKA KWW SABINY NOWOSIELSKIEJ-KOALICJA OBYWATELSKA Artur Grzegorz Maruszczak Ewa Maria Stogniew Kędzierzyn-Koźle opolskie Zarejestrowany 20.08.2018 17:20
26 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-25/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNOTA KWW NASZA WSPÓLNOTA Tomasz Karol Grzebielec Dobrzeń Wielki gm. Dobrzeń Wielki Zarejestrowany 20.08.2018 12:02
27 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-26/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA JANA GAJDY-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK KWW RYSZARD JAN GAJDA-PRZYJAZNA GMINA OZIMEK Ryszard Jan Gajda Ozimek gm. Ozimek Zarejestrowany 20.08.2018 12:30
28 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-27/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET OBYWATELSKI ŚLĄZAKÓW KWW „KOŚ” Gerard Stanisław Zajontz Dobrodzień gm. Dobrodzień Zarejestrowany 20.08.2018 12:53
29 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-28/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM KWW NASZA GMINA-NASZ DOM Krzysztof Roman Hasik Murów gm. Murów Zarejestrowany 20.08.2018 13:08
30 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-29/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA STANUCHOWSKIEGO KWW DARIUSZA STANUCHOWSKIEGO Dariusz Stanuchowski Zdzieszowice gm. Zdzieszowice Zarejestrowany 20.08.2018 14:20
31 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6042-2/18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE HANKUS 2018 KW HANKUS'18 Tomasz Edward Hankus Janina Janik Nysa opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 13:03
32 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-30/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY MIESZKAŃCY KWW MY MIESZKAŃCY Mateusz Krystian Krupa Spórok gm. Kolonowskie Zarejestrowany 20.08.2018 15:11
33 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-32/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ KWW MIESZKAŃCY ZIEMI GŁUBCZYCKIEJ Bogdan Kulik Jacek Walenty Potwora Mokre-Kolonia opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 08:05
34 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-31/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NORBERTA GREGERA „GMINA DLA LUDZI” KWW NORBERTA GREGERA Norbert Jan Greger Większyce gm. Reńska Wieś Zarejestrowany 21.08.2018 07:52
35 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-33/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA KWW NASZA ZIEMIA GŁUBCZYCKA Piotr Bogdan Soczyński Adam Józef Jakubowski Głubczyce opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 08:18
36 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-34/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA KWW POWIATOWA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA Adam Andrzej Leliński Lidia Jolanta Lelińska Głubczyce opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 09:53
37 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-35/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO KWW MIESZKAŃCY POWIATU GŁUBCZYCKIEGO Stanisław Krzaczkowski Stanisław Ciapa Głubczyce opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 08:15
38 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-37/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM KWW NIEZALEŻNI RAZEM Przemysław Benedykt Pryka Łukasz Jarosław Hołówko Głogówek opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 10:07 https://www.niezależnirazem.com.pl
39 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-36/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA KWW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA Rafał Jan Bartek Andrzej Paweł Klama Opole opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 14:23 https://www.mniejszoscniemiecka.eu
40 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-38/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA BONK KWW JANA BONK Klaudia Anna Bonk Wachów gm. Olesno Zarejestrowany 21.08.2018 08:30
41 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-40/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MAŁA OJCZYZNA KWW-MAŁA OJCZYZNA Irena Paluch Milice gm. Pawłowiczki Zarejestrowany 21.08.2018 08:55
42 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-39/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM" KWW MARKA LEI "TU JEST NASZ DOM" Helena Marta Leja Mechnice gm. Dąbrowa Zarejestrowany 21.08.2018 08:50
43 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-41/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KIETRZ KWW RDGK Mirosław Marek Skoczylas Kietrz gm. Kietrz Zarejestrowany 21.08.2018 09:36
44 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-43/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA KWW TWÓJ GŁOS TWOJA GMINA Urszula Kosińska-Bardon Tułowice gm. Tułowice Zarejestrowany 21.08.2018 09:21
45 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-42/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ROLKI KWW ARTURA ROLKI Alicja Ewa Barabasz Paczków gm. Paczków Zarejestrowany 21.08.2018 09:49
46 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-44/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA KWW GRZEGORZA DOMAŃSKIEGO - WSPÓLNA GMINA Jarosław Kazimierz Marchewka Rudniki gm. Rudniki Zarejestrowany 21.08.2018 09:32
47 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-45/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK” KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JUSTYNY DZIASEK” Ryszard Bolesław Mularczyk Paczków gm. Paczków Zarejestrowany 21.08.2018 09:50
48 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-46/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA KWW NASZA WSPÓLNA GMINA Agnieszka Anna Reichert-Cichoń Ujazd gm. Ujazd Zarejestrowany 21.08.2018 09:52
49 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6042-3/18 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ LEWINA KW „TPL” Aneta Urszula Dutko Danuta Laszuk Lewin Brzeski opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 15:37
50 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-47/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA KWW JANA WOŹNIAKA Andrzej Kubrycz Otmuchów gm. Otmuchów Zarejestrowany 21.08.2018 10:01
51 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-48/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY KWW WSPÓLNE DOBRO GMINY Wojciech Piotr Treffon Ostrożnica gm. Pawłowiczki Zarejestrowany 27.08.2018 08:40
52 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-49/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMODZIELNY SKARBIMIERZ KWW SAMODZIELNY SKARBIMIERZ Dawid Szymon Niezgoda Skarbimierz-Osiedle gm. Skarbimierz Zarejestrowany 21.08.2018 11:10
53 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6042-4/18 KOMITET WYBORCZY „LIGA NYSKA” KW LIGA NYSKA Piotr Radosław Wojtasik Ewa Barbara Terteka Nysa opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 13:02
54 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-50/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIGA POWIATU NYSKIEGO KWW LIGA POWIATU NYSKIEGO Janusz Antoni Sanocki Halina Kloc Nysa opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 11:28
55 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-51/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE MIASTO WOŁCZYN" KWW NASZE MIASTO WOŁCZYN Helena Grażyna Bar Wołczyn gm. Wołczyn Zarejestrowany 21.08.2018 11:13
56 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-52/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA NAWROCKIEGO KWW DARIUSZA NAWROCKIEGO Patrycja Anna Kowalska Pępice gm. Skarbimierz Zarejestrowany 21.08.2018 11:42
57 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6042-5/18 KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006" KW WSPÓLNOTA OBYWATELSKA Andrzej Krzysztof Galla Joanna Julia Kuchczyńska Namysłów opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 13:14
58 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-54/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK KWW ALEKSANDRA BARTNICKA-SZEWCZYK Łukasz Leszek Szewczyk Ozimek gm. Ozimek Zarejestrowany 21.08.2018 13:27
59 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-53/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE ZAWADZKIE KWW NOWE ZAWADZKIE Cezary Aleksander Kowalczyk Zawadzkie gm. Zawadzkie Zarejestrowany 21.08.2018 13:27
60 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-55/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA" KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNA SPRAWA" Małgorzata Czarnecka MAŃKOWICE gm. Łambinowice Zarejestrowany 21.08.2018 14:00
61 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-56/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA PLICKO KWW EDWARDA PLICKO Marek Jan Klinke Biała gm. Biała Zarejestrowany 21.08.2018 14:07
62 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-57/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO KWW KOALICJA SAMORZĄDOWA Mirosław Ryszard Lewandowski Gabriel Andrzej Płonka Namysłów opolskie Zarejestrowany 21.08.2018 14:38
63 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-58/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW DUDA SILNA WIEŚ KWW ZBIGNIEW DUDA SILNA WIEŚ Radosław Wilk Karchów gm. Pawłowiczki Zarejestrowany 21.08.2018 14:28
64 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-59/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOACHIMA WOJTALI KWW JOACHIMA WOJTALI Marek Dariusz Jarosławski Gogolin gm. Gogolin Zarejestrowany 21.08.2018 14:28
65 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-60/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA TO PRZYSZŁOŚĆ KWW ZGODA TO PRZYSZŁOŚĆ Joanna Magdalena Paciorek Zdzieszowice gm. Zdzieszowice Zarejestrowany 21.08.2018 14:52
66 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-61/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA KWW JARKA NOSALA Maria Teresa Nosal Frączków gm. Pakosławice Zarejestrowany 22.08.2018 07:46
67 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-62/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ KWW ANNY KOBIERSKIEJ-MRÓZ Mateusz Maciej Mróz Baborów gm. Baborów Zarejestrowany 22.08.2018 09:17
68 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-63/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK KWW KATARZYNA GOŁĘBIOWSKA-JAREK Anna Maria Cisowska Chróścina gm. Dąbrowa Zarejestrowany 22.08.2018 08:02
69 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-64/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA KWW BEZPIECZNA I WSPÓLNA GMINA Klaudiusz Antoni Sambok Gierałtowice gm. Reńska Wieś Zarejestrowany 22.08.2018 08:31
70 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-65/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK KWW-NIEZALEŻNY-IRENY MARSZAŁEK Lucyna Antonina Konefał Bukowie gm. Wilków Zarejestrowany 22.08.2018 08:43
71 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-66/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ KWW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ Józefa Siwek Grodków gm. Grodków Zarejestrowany 22.08.2018 08:59
72 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-67/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - ARTUR NOGA KWW-ARTUR NOGA Artur Roman Noga Wilków gm. Wilków Zarejestrowany 22.08.2018 08:48
73 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-68/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRUDNICZANIE KWW PRUDNICZANIE Jarosław Zbigniew Szóstka Zbigniew Roman Szóstka Prudnik opolskie Zarejestrowany 22.08.2018 10:01
74 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-69/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ŁUBNIANACH KWW OSP ŁUBNIANY Mariusz Antoni Szeląg Łubniany gm. Łubniany Zarejestrowany 22.08.2018 09:29
75 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-71/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JACHEĆ KWW JANUSZA JACHEĆ Damian Patryk Jacheć Żłobizna gm. Skarbimierz Zarejestrowany 22.08.2018 10:21
76 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-70/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZAWODNI KWW NIEZAWODNI Anna Teresa Sroczyk Paczków gm. Paczków Zarejestrowany 22.08.2018 10:16
77 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6042-6/18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POKÓJ ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO KW STOWARZYSZENIE POKÓJ OPP Jolanta Anna Szeląg Aleksandra Katarzyna Golik Pokój opolskie Zarejestrowany 22.08.2018 11:11
78 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-72/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY KINER KWW ANNY KINER Renata Kidziak Dzielów gm. Baborów Zarejestrowany 22.08.2018 10:49
79 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-74/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA GŁOGÓWEK-WSPÓLNA SPRAWA KWW GMINA GŁOGÓWEK-WSPÓLNA SPRAWA Jerzy Walenty Kunert Marek Jan Pelka Rzepcze opolskie Zarejestrowany 22.08.2018 11:00
80 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-73/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA BABORÓW KWW NASZA GMINA BABORÓW Anna Jabłońska Baborów gm. Baborów Zarejestrowany 22.08.2018 10:51
81 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-75/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNE PROŚLICE KWW AKTYWNE PROŚLICE Adam Łukasz Suda Proślice gm. Byczyna Zarejestrowany 22.08.2018 11:35
82 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6042-7/18 KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO ROZWOJU ZIEMI BRZESKIEJ KW TRZB Zdzisław Bagiński Iwona Anna Krzysztofek Brzeg opolskie Zarejestrowany 22.08.2018 11:35 https://kwtrzb.pl
83 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-76/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA KWW TOMASZA KRUPY - EKO GMINA Magdalena Ewelina Knapik Baborów gm. Baborów Zarejestrowany 22.08.2018 11:37
84 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-77/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA KWW ZIEMIA WOŁCZYŃSKA Rafał Lesław Neugebauer Wołczyn gm. Wołczyn Zarejestrowany 22.08.2018 11:50
85 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-78/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SITNIKA KWW TOMASZA SITNIKA Katarzyna Jolanta Sitnik Leśnica gm. Leśnica Zarejestrowany 22.08.2018 11:52
86 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-79/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA STĘPKOWSKIEGO KWW JANA STĘPKOWSKIEGO Alicja Justyna Stępkowska Otmuchów gm. Otmuchów Zarejestrowany 22.08.2018 12:05
87 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-80/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA KWW PRZEMYSŁAWA TETŁAKA Kamila Maria Tetłak Kamienica gm. Paczków Zarejestrowany 22.08.2018 12:09
88 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-81/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA RUDNIKI KWW NASZA GMINA RUDNIKI Marianna Krzykawiak Rudniki gm. Rudniki Zarejestrowany 22.08.2018 12:04
89 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-82/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KLESZCZA KWW KRZYSZTOFA KLESZCZA Wojciech Maciej Góźdź Antoniów gm. Ozimek Zarejestrowany 22.08.2018 13:22
90 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-83/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA RADOSZA KWW DARIUSZA RADOSZA Ewa Marzena Bartosiewicz Byczyna gm. Byczyna Zarejestrowany 22.08.2018 13:29
91 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-85/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KORDIANA KOLBIARZA KWW KORDIANA KOLBIARZA Piotr Paweł Bobak Karina Marzena Hereda Nysa opolskie Zarejestrowany 22.08.2018 13:51
92 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-84/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK KWW BARBARY DYBCZAK Barbara Krystyna Setla Sidzina gm. Skoroszyce Zarejestrowany 22.08.2018 13:50
93 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-86/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANETY RABCZEWSKIEJ KWW ANETY RABCZEWSKIEJ Grzegorz Tomasz Rabczewski Pogorzela gm. Olszanka Zarejestrowany 22.08.2018 15:18
94 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-87/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN LABUS KWW JAN LABUS Mariola Warzecha Alfred Wieszołek Antoniów opolskie Zarejestrowany 22.08.2018 15:01
95 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-88/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY KWW NIEZALEŻNY Mateusz Walter Pietruszka Smolarnia gm. Strzeleczki Zarejestrowany 22.08.2018 14:21
96 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-89/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018” KWW „RAZEM DLA POWIATU 2018” Grzegorz Tomasz Blacharski Janina Bronisława Woźniak Otmuchów opolskie Zarejestrowany 22.08.2018 14:58
97 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-90/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA OLESKA-NASZA PRZYSZŁOŚĆ KWW ZIEMIA OLESKA Piotr Stanisław Antkowiak Jan Adam Jaskulski Olesno opolskie Zarejestrowany 22.08.2018 15:36
98 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6042-8/18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIAŁALNOŚCI LOKALNEJ RAZEM DLA GŁUBCZYC KW RAZEM DLA GŁUBCZYC Ryszard Bogusław Piwowar Anna Zofia Bunczek-Mróz Głubczyce opolskie Zarejestrowany 23.08.2018 15:22 https://www.razemdlaglubczyc.pl
99 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-91/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY KWW ŁUBNIANY CZAS NA ZMIANY Krzysztof Zbigniew Noga Luboszyce gm. Łubniany Zarejestrowany 23.08.2018 07:46
100 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-92/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA KWW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA Adam Grzegorz Kowalczyk Bierawa gm. Bierawa Zarejestrowany 23.08.2018 08:07
101 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-94/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRĘDY KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRĘDY Joanna Justyna Gręda Olesno gm. Olesno Zarejestrowany 23.08.2018 08:57
102 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-95/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LEŚNIAKA KWW MARKA LEŚNIAKA Beata Teresa Zug Borki Wielkie gm. Olesno Zarejestrowany 23.08.2018 08:55
103 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-96/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA WIECZOREK KWW MAŁGORZATA WIECZOREK Jan Wieczorek Olesno gm. Olesno Zarejestrowany 23.08.2018 09:19
104 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-97/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI OPOLSKIEJ KWW WSI OPOLSKIEJ Patryk Daniel Gagat Wędrynia gm. Lasowice Wielkie Zarejestrowany 23.08.2018 09:40
105 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-98/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO KWW BOGUSŁAWA GĄSIOROWSKIEGO Tadeusz Gąsiorowski Brzeg gm. Lubsza Zarejestrowany 23.08.2018 09:48
106 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-99/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIELE DĄBROWY KWW PD Małgorzata Józefa Płoszaj Dąbrowa gm. Dąbrowa Zarejestrowany 23.08.2018 09:57
107 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-100/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI KWW RAZEM DLA OBYWATELI Waldemar Marian Stolarek Michalina Chmielewska Krapkowice opolskie Zarejestrowany 23.08.2018 10:18
108 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-101/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY DOBRODZIEŃ KWW NOWY DOBRODZIEŃ Michał Marek Tul Dobrodzień gm. Dobrodzień Zarejestrowany 23.08.2018 10:11
109 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-102/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ SOBULA KWW PAWEŁ SOBULA Alina Katarzyna Szober Łambinowice gm. Łambinowice Zarejestrowany 23.08.2018 10:11
110 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6042-9/18 KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "FORUM SAMORZĄDOWE 2002" KW STOWARZYSZENIE FORUM SAMORZĄDOWE 2002 Adam Fujarczuk Irena Danuta Niemiec Nysa opolskie Zarejestrowany 23.08.2018 10:25
111 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-103/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY JUREK KWW BARBARY JUREK Łukasz Tadeusz Jurek Kozielno gm. Paczków Zarejestrowany 23.08.2018 10:23
112 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-104/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEONARDA PIETRUSZKI KWW LEONARDA PIETRUSZKI Krystyna Jermakowicz-Marszałek Polska Nowa Wieś gm. Komprachcice Zarejestrowany 23.08.2018 10:33
113 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-105/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PRÓSZKÓW KWW RAZEM DLA GMINY PRÓSZKÓW Justyna Marta Szmechta Górki gm. Prószków Zarejestrowany 23.08.2018 11:16
114 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-106/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ KWW WSPÓLNIE MOŻEMY WIĘCEJ Adrian Brandt Zawada gm. Turawa Zarejestrowany 23.08.2018 11:31
115 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-107/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY-WSPÓLNA SPRAWA KWW PRZYSZŁOŚĆ GMINY-WSPÓLNA SPRAWA Agnieszka Horodyska-Piontkowska Dobrzeń Wielki gm. Dobrzeń Wielki Zarejestrowany 23.08.2018 11:53
116 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-108/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOLONOWSKIE KWW NASZA GMINA KOLONOWSKIE Zuzanna Elżbieta Koik Żędowice gm. Kolonowskie Zarejestrowany 23.08.2018 12:38
117 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-109/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KIETRZ KWW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ GMINY KIETRZ Paweł Krzysztof Czajkowski Kietrz gm. Kietrz Zarejestrowany 23.08.2018 12:45
118 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-110/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOACHIMA WLOCZYK KWW JOACHIMA WLOCZYK Norbert Piotr Max Szemrowice gm. Dobrodzień Zarejestrowany 23.08.2018 12:55
119 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-111/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA PRASZKA KWW NASZA GMINA PRASZKA Grzegorz Zygmunt Nowałka Praszka gm. Praszka Zarejestrowany 23.08.2018 14:02
120 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-112/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO GMINY UJAZD KWW DOBRO GMINY UJAZD Magdalena Ogaza Zimna Wódka gm. Ujazd Zarejestrowany 23.08.2018 13:44
121 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-113/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA KWW ROBERTA ŚWIERCZKA NASZA GMINA Jan Szczepan Kozdra Kochłowice gm. Byczyna Zarejestrowany 23.08.2018 14:27
122 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-114/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BANDUROWSKIEGO KWW WOJCIECH BANDUROWSKI Wojciech Bandurowski Aleksandra Agata Halerz Prudnik opolskie Zarejestrowany 23.08.2018 15:28
123 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-115/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM KWW NIEZALEŻNI Z MARKIEM PIASECKIM Agata Halina Blachucik Grzegorz Jan Cylok-Sokołowski Kędzierzyn-Koźle opolskie Zarejestrowany 23.08.2018 15:19
124 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-116/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA KAMIŃSKIEGO KWW DARIUSZA KAMIŃSKIEGO Dariusz Kamiński Kietrz gm. Kietrz Zarejestrowany 24.08.2018 07:40
125 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-117/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWY UJAZD KWW NOWY UJAZD Weronika Maria Duk Stary Ujazd gm. Ujazd Zarejestrowany 24.08.2018 10:00
126 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-118/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA PALAKA KWW ZBIGNIEWA PALAKA Renata Maria Planert-Palak Niemodlin gm. Niemodlin Zarejestrowany 24.08.2018 08:44
127 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-119/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA WAJMANA KWW BARTOSZA WAJMANA Edward Szmitowicz Niemodlin gm. Niemodlin Zarejestrowany 24.08.2018 09:14
128 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-120/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA SAWICZ KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA SAWICZ Magdalena Maria Sawicz Domaszowice gm. Domaszowice Zarejestrowany 24.08.2018 09:24
129 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-121/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LOTZA KWW MARKA LOTZA Jagoda Lotz Biskupice gm. Radłów Zarejestrowany 24.08.2018 10:19
130 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-122/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ KWIECIEŃ KWW MARIUSZ KWIECIEŃ Elżbieta Maria Kwiecień Paczków gm. Paczków Zarejestrowany 24.08.2018 09:33
131 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-123/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA TOMASZA JUROSA KWW J.T. JUROSA Roman Adam Jarosiński Ozimek gm. Ozimek Zarejestrowany 24.08.2018 09:35
132 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-124/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMARA SZYDŁO KWW WALDEMAR SZYDŁO Łukasz Andrzej Mrozek Olesno gm. Olesno Zarejestrowany 24.08.2018 09:43
133 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-125/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN KWW PONAD PODZIAŁAMI W GMINIE NIEMODLIN Mateusz Konstanty Gruntowski Niemodlin gm. Niemodlin Zarejestrowany 24.08.2018 09:55
134 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-126/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELE DLA OPOLA KWW OBYWATELE DLA OPOLA Ireneusz Racławicki Regina Weronika Dajczak Opole opolskie Zarejestrowany 24.08.2018 11:22
135 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-127/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PANI DOROTY SZEWCZYK” KWW „PANI DOROTY SZEWCZYK” Dorota Szewczyk Wachów gm. Olesno Zarejestrowany 24.08.2018 11:24
136 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-128/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SKROBICHA KWW DARIUSZA SKROBICHA Iwona Małgorzata Skrobich Pępice gm. Skarbimierz Zarejestrowany 24.08.2018 12:11
137 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-129/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „AKTYWNA WIEŚ” KWW AKTYWNA WIEŚ Justyna Woźniak Skarbimierz gm. Skarbimierz Zarejestrowany 24.08.2018 12:27
138 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-130/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WALDEMAR CZAJA - SKUTECZNI DLA GMINY KWW WALDEMAR CZAJA-SKUTECZNI DLA GMINY Gabriela Anna Czaja Zębowice gm. Zębowice Zarejestrowany 24.08.2018 13:04
139 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-131/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SWĘDRAKA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SWĘDRAKA Anna Swędrak Domaszowice gm. Domaszowice Zarejestrowany 24.08.2018 14:34
140 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-132/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ KWW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ Robert Czarnecki Okopy gm. Łambinowice Zarejestrowany 24.08.2018 13:08
141 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-133/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOJCIECH” BRANICE Anna Natalia Iluk BRANICE gm. Branice Zarejestrowany 24.08.2018 13:09
142 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-135/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRYK BLANIA KWW PATRYK BLANIA Dominik Józef Hojniak Obrowiec gm. Gogolin Zarejestrowany 24.08.2018 13:25
143 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-134/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY KAMIŃSKIEJ KWW BARBARY KAMIŃSKIEJ Lech Józef Kamiński Stara Jamka gm. Korfantów Zarejestrowany 24.08.2018 13:15
144 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-136/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ KWW POWIAT TO LUDZIE - KORDIAN KOLBIARZ Rafał Grzegorz Staliś Adrian Ryszard Misiura Otmuchów opolskie Zarejestrowany 24.08.2018 13:34
145 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-137/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA OBYWATELI KWW UNIA OBYWATELI Szymon Piotr Woźny Magdalena Maria Woźny Pisarzowice opolskie Zarejestrowany 24.08.2018 13:53 https://www.uniaobywateli.pl
146 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6042-11/18 KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO KW PRZYJAZNY SAMORZĄD Jakub Jacek Włodarczyk Renata Danuta Falkowska-Kukla Namysłów opolskie Zarejestrowany 24.08.2018 14:31 https://przyjaznysamorzad.com.pl
147 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-138/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LUDZI KULTURY I SPORTU KWW LUDZI KULTURY I SPORTU Barbara Jadwiga Nowak Branice gm. Branice Zarejestrowany 24.08.2018 14:48
148 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-139/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA STRZELECKA KWW ZIEMIA STRZELECKA Hubert Joachim Waloszek Anita Maria Malżycka Strzelce Opolskie opolskie Zarejestrowany 27.08.2018 09:28 https://kww-ziemiastrzelecka.pl
149 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-140/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY PRÓSZKÓW KWW WSPÓLNIE DLA GMINY PRÓSZKÓW Mateusz Paweł Kochanek Złotniki gm. Prószków Zarejestrowany 24.08.2018 15:19
150 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-141/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KANSY KWW ŁUKASZA KANSY Piotr Paweł Kansy Biskupice gm. Radłów Zarejestrowany 25.08.2018 09:11
151 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-142/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI KRAPKOWICKIEJ KWW FORUM ZIEMI KRAPKOWICKIEJ Andrzej Piotr Bukański Edward Marian Pękalski Krapkowice opolskie Zarejestrowany 25.08.2018 11:10
152 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-145/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY SKARBIMIERZ KWW LEPSZY SKARBIMIERZ Grzegorz Tomasz Chrzanowski Brzeg gm. Skarbimierz Zarejestrowany 25.08.2018 09:26
153 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-143/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH KWW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH Marcin Jerzy Dzierża Stary Grodków gm. Skoroszyce Zarejestrowany 25.08.2018 09:26
154 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-144/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RADOMA KWW ADAMA RADOMA Joanna Radom Polanowice gm. Byczyna Zarejestrowany 25.08.2018 09:26
155 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-146/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOCHAM GRODKÓW” KWW KOCHAM GRODKÓW Ewelina Klaudia Birecka Grodków gm. Grodków Zarejestrowany 25.08.2018 09:20
156 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-147/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY KWW GRODKÓW SOLIDARNY Bernard Piotr Mikuta Grodków gm. Grodków Zarejestrowany 25.08.2018 09:27
157 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-148/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWY KACZMAREK KWW BOGUSŁAWY KACZMAREK Leszek Marcin Niedźwiecki Słowików gm. Rudniki Zarejestrowany 25.08.2018 09:37
158 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-149/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDZIMY GMINĘ BRANICE KWW BUDZIMY GMINĘ BRANICE Justyna Baca Jakubowice gm. Branice Zarejestrowany 25.08.2018 09:41
159 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-150/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTE POWIETRZE W NASZEJ GMINIE KWW CZYSTE POWIETRZE W NASZEJ GMINIE Jerzy Bogusław Duda Osiny gm. Komprachcice Zarejestrowany 25.08.2018 09:44
160 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-151/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA” KWW NASZA GMINA Roman Romuald Borkowski Kadłub Turawski gm. Turawa Zarejestrowany 25.08.2018 09:59
161 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-152/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TU MIESZKAMY KWW TU MIESZKAMY Jolanta Małgorzata Czarnecka Zdzieszowice gm. Zdzieszowice Zarejestrowany 25.08.2018 10:01
162 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-153/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻ POŻARNA W TARNOWIE OPOLSKIM KWW STRAŻ POŻARNA TARNÓW OPOLSKI Sandra Nikola Lake Tarnów Opolski gm. Tarnów Opolski Zarejestrowany 25.08.2018 12:22
163 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-155/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIRA ORZESZYNY KWW SŁAWOMIRA ORZESZYNY Sławomir Tomasz Orzeszyna Dębska Kuźnia gm. Ozimek Zarejestrowany 25.08.2018 10:26
164 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-154/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO KWW ŁUKASZA DAMIANA BILSKIEGO Marian Adam Bilski Praszka gm. Praszka Zarejestrowany 25.08.2018 10:27
165 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-156/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO KORECKIEGO - ALTERNATYWA KWW JERZEGO KORECKIEGO ALTERNATYWA Bronisław Piróg Polska Cerekiew gm. Polska Cerekiew Zarejestrowany 25.08.2018 10:44
166 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-157/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA GOLLY KWW RYSZARDA GOLLY Olgierd Zbigniew Jakrzewski Zalesie Śląskie gm. Leśnica Zarejestrowany 25.08.2018 10:53
167 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-158/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWÓJ GMINY BRANICE” KWW ROZWÓJ GMINY BRANICE Małgorzata Łucja Lenartowicz Branice gm. Branice Zarejestrowany 25.08.2018 10:58
168 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-160/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS GMINY KWW GŁOS GMINY Dominika Ewa Pulit Lipki gm. Skarbimierz Zarejestrowany 25.08.2018 11:08
169 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-159/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY JANOCHA KWW JOANNY JANOCHA Robert Sławomir Janocha Żłobizna gm. Skarbimierz Zarejestrowany 25.08.2018 11:05
170 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-161/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTĘP I ROZWÓJ KWW POSTĘP I ROZWÓJ Irena Pulit
Lipki gm. Skarbimierz Zarejestrowany 25.08.2018 11:08
171 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-163/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE KWW DZIAŁAMY LOKALNIE Beniamin Wincenty Godyla Danuta Maria Czuchnicka Pawłowice opolskie Zarejestrowany 25.08.2018 12:34
172 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-162/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAMILI KRZYWICKIEJ KWW KAMILI KRZYWICKIEJ Maciej Piotr Krzywicki Budzieszowice gm. Łambinowice Zarejestrowany 25.08.2018 11:20
173 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-164/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA" KWW RAZEM DLA GMINY BIERAWA Robert Mariusz Hajligtag Stara Kuźnia gm. Bierawa Zarejestrowany 27.08.2018 07:46
174 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-165/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS MŁODEGO POKOLENIA KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMP Piotr Paweł Bienia Zdzieszowice gm. Zdzieszowice Zarejestrowany 27.08.2018 07:51
175 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-166/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SIMLAT KWW MACIEJA SIMLAT Teresa Maria Simlat Idzikowice gm. Wilków Zarejestrowany 27.08.2018 08:06
176 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-167/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA KONARSKIEGO KWW STANISŁAWA KONARSKIEGO Stanisław Jan Konarski Tatjana Rudkowska Kuniów opolskie Zarejestrowany 27.08.2018 12:24
177 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-168/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ I RADY SOŁECKIEJ WSI LUBOSZYCE KWW OSP I RADY SOŁECKIEJ WSI LUBOSZYCE Piotr Paweł Cieślik Luboszyce gm. Łubniany Zarejestrowany 27.08.2018 09:46
178 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-170/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA SZCZEPANIAKA KWW BOGUSŁAWA SZCZEPANIAKA Bogusław Szczepaniak Chróścice gm. Dobrzeń Wielki Zarejestrowany 27.08.2018 10:14
179 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-169/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWNY KOMITET WYBORCZY KWW AKW Janusz Henryk Więcław Chróścice gm. Dobrzeń Wielki Zarejestrowany 27.08.2018 09:56
180 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-171/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SŁAWSKIEGO KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SŁAWSKIEGO Jolanta Maria Sławska Domaszowice gm. Domaszowice Zarejestrowany 27.08.2018 10:11
181 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-172/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIE DLA WIĘZIENIA TAK DLA POŁĄCZENIA KWW NIE DLA WIĘZIENIA TAK DLA POŁĄCZENIA Tomasz Radosław Wikieł Waldemar Piotr Łużyński Brzeg opolskie Zarejestrowany 27.08.2018 10:47
182 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-175/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRA WIEŚ” JAN TRAUTBERG KWW „DOBRA WIEŚ” JAN TRAUTBERG Karol Henryk Kramarz Trawniki gm. Pawłowiczki Zarejestrowany 27.08.2018 11:18
183 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-174/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŚCIĘCIN KWW GOŚCIĘCIN Marta Sylwia Wielgan Gościęcin gm. Pawłowiczki Zarejestrowany 27.08.2018 10:59
184 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-173/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - „TU JEST NASZ DOM” KWW TU JEST NASZ DOM Zbigniew Kazimierz Muszyński Gracze gm. Niemodlin Zarejestrowany 27.08.2018 16:56
185 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-176/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA STACHOWSKIEGO KWW MARIUSZA STACHOWSKIEGO Dariusz Zajdel Zawadzkie gm. Zawadzkie Zarejestrowany 27.08.2018 11:08
186 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-178/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FRANCISZKA SOŚNIKA KWW FRANCISZKA SOŚNIKA Benedykt Józef Kwosek Dobrzeń Wielki gm. Dobrzeń Wielki Zarejestrowany 27.08.2018 11:47
187 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-177/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA GMINY 2018” KWW „RAZEM DLA GMINY 2018” Romuald Kamuda Henryk Hryniuk Nysa opolskie Zarejestrowany 27.08.2018 11:18
188 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-180/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PILCA DLA CZYSTEGO POWIETRZA KWW J.PILCA DLA CZYSTEGO POWIETRZA Paweł Pohorecki Maria Zakrzewska-Pohorecka Kotórz Mały opolskie Zarejestrowany 27.08.2018 12:13
189 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-181/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK KWW NIEZALEŻNI Z GMINY CISEK Adam Daniel Kirchniawy Dzielnica gm. Cisek Zarejestrowany 27.08.2018 15:06
190 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-182/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HORSTA CHWAŁEK KWW HORSTA CHWAŁEK Beata Jolanta Chwałek Olesno gm. Olesno Zarejestrowany 27.08.2018 12:16
191 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-183/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STOWARZYSZENIE ODNOWY WSI GĄSIOROWICE KWW SOWG Mateusz Jan Stróżyk Gąsiorowice gm. Jemielnica Zarejestrowany 27.08.2018 12:31
192 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-184/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO KWW ZYGMUNTA WIŚNIEWSKIEGO Romualda Kwiatek Proślice gm. Byczyna Zarejestrowany 27.08.2018 13:25
193 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-185/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK MAĆKO KWW JACEK MAĆKO Irena Maćko Wanda Maria Skóra Głubczyce opolskie Zarejestrowany 27.08.2018 14:04
194 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-186/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU WSI PRZYLESIE KWW NRRWP Jolanta Maria Tokarczyk Przylesie gm. Olszanka Zarejestrowany 27.08.2018 12:55
195 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-188/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ZYGMUNTA ŁOBOSA KWW KRZYSZTOFA ZYGMUNTA ŁOBOSA Piotr Jabłoński Kietrz gm. Kietrz Zarejestrowany 27.08.2018 13:15
196 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-187/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA KOŁODZIEJA KWW MARKA KOŁODZIEJA Monika Kołodziej Łukowice Brzeskie gm. Skarbimierz Zarejestrowany 27.08.2018 13:19
197 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-189/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GACEK KWW PIOTRA GACEK Helena Zofia Gacek Przechód gm. Korfantów Zarejestrowany 27.08.2018 13:29
198 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-190/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY SIKACKIEJ KWW JUSTYNY SIKACKIEJ Alina Barbara Janik Malerzowice Wielkie gm. Łambinowice Zarejestrowany 27.08.2018 13:33
199 Komisarz Wyborczy w Opolu III DOP-6043-191/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY CISEK KWW AKTYWNI DLA GMINY CISEK Aleksander Antoni Nawrat Miejsce Odrzańskie gm. Cisek Zarejestrowany 27.08.2018 13:39
200 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-192/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY KWW RAZEM DLA GMINY Piotr Marek Kożuchowski Wołczyn gm. Wołczyn Zarejestrowany 27.08.2018 13:56
201 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-193/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KU WSI KWW Q WSI Konrad Teofil Oleksy Zwanowice gm. Otmuchów Zarejestrowany 27.08.2018 14:09
202 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-194/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA DZIEDZICA KWW PIOTRA DZIEDZICA Łukasz Ryszard Małek Gościejowice gm. Niemodlin Zarejestrowany 28.08.2018 09:02
203 Komisarz Wyborczy w Opolu II DOP-6043-195/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ KWW SOLIDARNI GRZEGORZ JĘDRZEJ Grzegorz Aleksander Jędrzej Magdalena Benedyktowicz Prudnik opolskie Zarejestrowany 27.08.2018 15:19
204 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-197/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY W NASZEJ GMINIE KWW CZAS NA ZMIANY Robert Artur Kowol Dobrzeń Wielki gm. Dobrzeń Wielki Zarejestrowany 27.08.2018 16:03
205 Komisarz Wyborczy w Opolu I DOP-6043-196/18 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY KOMPRACHCICE KWW AKTYWNI GMINY KOMPRACHCICE Piotr Jan Purul Komprachcice gm. Komprachcice Zarejestrowany 27.08.2018 15:41
  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:16-08-2018 15:44
    Wprowadził:Michał Fijałkowski
  • Data modyfikacji:18-09-2018 7:46
    Wprowadził:Michał Fijałkowski