WYKAZ URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH POWOŁANYCH NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO

WYKAZ URZĘDNIKÓW WYBORCZYCH POWOŁANYCH NA OBSZARZE WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
1 160201 gm. Baborów Cichobłazińska Ewa Iwona
2 161001 gm. Biała Radom Marek  
3 160302 gm. Bierawa Harnos Beata Felicyta
4 160202 gm. Branice Rzym Ryszard Adam
5 160401 gm. Byczyna Kalandyk Andrzej  
6 160901 gm. Chrząstowice Grodek Anna Maria
7 160303 gm. Cisek Gawlik Barbara  
8 160902 gm. Dąbrowa Bunkiewicz Katarzyna Zofia
9 160801 gm. Dobrodzień Oset Katarzyna Anna
10 160903 gm. Dobrzeń Wielki Pierzga Leszek  
11 160601 gm. Domaszowice Włos Bogusław Mieczysław
12 161002 gm. Głogówek Idzi Izabela Jadwiga
13 160203 gm. Głubczyce Iwaszkiewicz Anna Stanisława
14 160701 gm. Głuchołazy Gajda Radosław Lesław
15 160501 gm. Gogolin Meisner Małgorzata  
16 160802 gm. Gorzów Śląski Marciniszyn Jarosław  
17 160103 gm. Grodków Kirsz-Chmielewska Agnieszka Iwona
18 161101 gm. Izbicko Fijałkowska Patrycja  
19 161102 gm. Jemielnica Wieczorek Kornelia Maria
20 160702 gm. Kamiennik Kociołek Ewa  
21 160204 gm. Kietrz Świerczak Magdalena Agnieszka
22 160402 gm. Kluczbork Benedyk-Polnar Aldona  Katarzyna
23 161103 gm. Kolonowskie Hadzicki Stanisław Józef
24 160904 gm. Komprachcice Filipkowski Grzegorz Tomasz
25 160703 gm. Korfantów Czepil Maria Anna
26 160502 gm. Krapkowice Kępka Wioletta Małgorzata
27 160403 gm. Lasowice Wielkie Gałka Agnieszka Maria
28 161104 gm. Leśnica Zaguła Zuzanna  
29 160104 gm. Lewin Brzeski Krężel Łukasz Jan
30 161003 gm. Lubrza Seretny Mateusz Paweł
31 160105 gm. Lubsza Stopa Aneta Małgorzata
32 160704 gm. Łambinowice Radzikowska Maria  
33 160905 gm. Łubniany Bochenek Adam Grzegorz
34 160906 gm. Murów Sterniuk Tadeusz  
35 160602 gm. Namysłów Urban Justyna Anna
36 160907 gm. Niemodlin Romian Andrzej Artur
37 160705 gm. Nysa Mangold Robert Emil
38 160705 gm. Nysa Pydych Rafał  
39 160803 gm. Olesno Kondracka Małgorzata Józefa
40 160106 gm. Olszanka Pasierbek Anna Maria
41 160706 gm. Otmuchów Cymara Iwona Lucyna
42 160908 gm. Ozimek Nowosielski Jerzy Adam
43 160707 gm. Paczków Szajowska-Sobek Beata Małgorzata
44 160708 gm. Pakosławice Klimas Mirella Adriana
45 160304 gm. Pawłowiczki Czajkowski Andrzej Grzegorz
46 160603 gm. Pokój Kierat Wojciech Mieczysław
47 160305 gm. Polska Cerekiew Sykuła Karolina Ewa
48 160909 gm. Popielów Chmiel Krzysztof Adam
49 160804 gm. Praszka Dorynek Grzegorz Maciej
50 160910 gm. Prószków Makarowski Piotr Jan
51 161004 gm. Prudnik Dobrzański Krzysztof Marian
52 160805 gm. Radłów Kędzia Małgorzata Anna
53 160306 gm. Reńska Wieś Wróbel Dorota Małgorzata
54 160806 gm. Rudniki Szecówka Jacek Jan
55 160102 gm. Skarbimierz Jaroszek Anna Maria
56 160709 gm. Skoroszyce Jamińska Agata Zofia
57 161105 gm. Strzelce Opolskie Paroń Magdalena Marta
58 160503 gm. Strzeleczki Golasik Roman Kazimierz
59 160604 gm. Świerczów Cierniak Bożena Aleksandra
60 160911 gm. Tarnów Opolski Pawłowska
Dorota
Anita
61 160912 gm. Tułowice Okrzesa Jerzy Władysław
62 160913 gm. Turawa Pazdan Aleksandra Marta
63 161106 gm. Ujazd Drózd Bożena Maria
64 160504 gm. Walce  Chwalenia Mariola Bogusława
65 160605 gm. Wilków Majcher Jacek Marcin
66 160404 gm. Wołczyn Wróbel Teresa  
67 161107 gm. Zawadzkie Tworek Adam  
68 160505 gm. Zdzieszowice Wycisk Justyna Hanna
69 160806 gm. Zębowice Janikowska-Młynarczyk Dorota Małgorzata
70 160101 m. Brzeg Gawryjołek Elżbieta Marianna
71 160301 m. Kędzierzyn-Koźle Latocha Katarzyna  Anna
72 160301 m. Kędzierzyn-Koźle Szopa Teresa Lilianna
73 166101 m. Opole


74 166101 m. Opole Kubicki Sławomir  
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:04-05-2018 12:44
    Wprowadził:Krzysztof Kik
  • Data modyfikacji:21-11-2018 9:06
    Wprowadził:Michał Fijałkowski